Hizmetlerimiz

Image

İnternet kullanımının yaygınlaşması ile Beraber genel olarak markaların reklam ve tanıtım faaliyetleri de dijital alanlara taşınmıştır. 21.Yüzyıl bilişim çağında insanların yaşam tarzlarıyla beraber iletişim ve alışveriş alışkanlıkları da ciddi bir ölçüde değişkenlik göstermiştir. İçinde bulunduğumuz gün itibariyle her markanın bir web sitesi olmalıdır. Ki bu web sitesi markanın tarz ve konseptine uygun bir şekilde profesyoneller tarafından hazırlanmalıdır.

iMRAK.ORG Creative Web Design Agency olarak yılların tecrübesi ile, geleceğin teknolojisini birleştiriyor; markanız için yüksek performanslı esnek ve aktif web sitelerini özel olarak yapıyoruz.

Image

NEDEN HER MARKANIN BİR WEB SİTESİ OLMALI ?

Markaların hedef kitle ve müşterilerinin internette geçirdikleri günlük zaman dilimi oldukça fazladır. Bu nedenle dijital ortam reklam ve tanıtım faaliyetleri için oldukça verimli bir alandır.Yaşam gerçekliğinde sürdürülen; eğlenme, alışveriş yapma, bilgi edinme ve iletişim kurma aktiviteleri artık dijital ortamda kendine önemli bir yer edinmiştir. Web sitelerinde ve sosyal medyada yürütülen kampanyalar çok daha az maliyetlidir ve çok daha sağlıklı bir şekilde ölçülebilmektedir. Hedef kitle ile anlık iletişime geçerek ürün satışı ya da hizmet sunumu çok daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

WEB TASARIM ÖZELLİKLERİMİZ

Güncel teknoloji takip edilerek, yeni nesil teknik ekipman ve yazılımlar Kullanıyoruz. Her türlü cihaz ile açılabilen ve kullanılabilen responsive tasarımlar bulunmaktadır. Gerek yazılım, gerekse tasarım anlayışımız Müşteri odaklıdır. Web Siteleriniz Arama motorlarının beklentilerine uygun, SEO uyumlu bir şekilde Tasarlanıp Kodlanmaktadır. Verileriniz sağlam bir şekilde yedeklenmesine önem veriyoruz. Sizlere sunmuş olduğumuz SSL sertifikası ile, kişisel verileriniz ve de hesap bilgilerinizin koruması sağlanmaktadır. Uluslararası Piyasada varlığınızı sürdürebilmek için, çoklu dil desteği sunmaktayız. Kullanıcılarınızın sosyal mecralarda da sizi daha kolay bir şekilde bulabilmesi amacı ile, sosyal medya entegrasyonu gerçekleştirilmektedir. Hazır tasarım ve özel tasarım web kodlamalarımız ile markanızın tarz ve konseptine en uygun dijital alanı sağlıyoruz.

İŞTE HİZMETLERİMİZ

Kurumsal Web Siteleri

Web Tabanlı projeler

Mikro Siteler

Landing Page

E-ticaret Siteleri

Web Portalları

Mobil Sohbet Yazılımları

Sesli Chat & Sesli Sohbet Panelleri