Projelerimiz

Image

Web tasarım Piyasasında 14 yılı aşkın zamandır hizmetler ve projeler üretiyoruz. Bu Kampsamda Çeşitli kuruluşlarla ve insanlarla çalışmalar yürütürken hakkaniyetli davranıp, adalet çizgisinin dışına asla çıkmadık. Böylesine bir başarının en büyük özelliği ilkelerimizden, duruşumuzdan hiç bir zaman taviz vermeden yürüttüğümüz çalışma metodudur.

Bu özellikleri çalışmalarımıza yansıtarak kaliteli web tasarım projelerine imza atmaktan hiç bir zaman zorlanmadık. Web tasarım hizmeti yaparken gerekli olan tecrübeye, vizyona, bilgiye sahip olduğumuz için, sunduğumuz hizmetlerin ve de projelerin arkasında her zaman dimdik durabiliyoruz.

Image

Firmamızı diğer firmalardan ayıran sebep; çalışmalarımızı teslim ettikten sonra sunduğumuz hizmetin, projenin arkasında durarak, duymuş olduğumuz sorumluluktan kaçmamaktır. Büyük ya da küçük şirket ayrımı yapmadan çözümlerimizi sunduğumuz, tüm kişi, kişiler, kurum ve de kuruluşlara her zaman aynı özeni gösteriyoruz.

Bizi tanımak için adresimize misafir olabilirsiniz. Şunu asla unutmayınız ki Sizlerle her zaman paylaşacak sıcak bir çayımız, kaliteli bir kahvemiz daima vardır. Hiç kopulmayacak dostluklar kurmak adına, sizi iMRAK.ORG Creative Web Design Agency ile tanışmaya bekliyoruz. İllaki sizin iş yapmamız şart değil, gelin bizlere projenizden bahsedin, fikir alın, ve yılların vermiş olduğu tecrübemizden faydalanın. Bu tür şeyler için asla ve asla ücret Almıyoruz. içten samimi, dürüst, ilkeli bir şirketle neden çalışmak isterseniz eğer, kapılarımız sonsuza dek açıktır.

Korhan Mustafa İMRAK iMRAK.ORG /Creative Web Design Agency /CEO